balık etli baldızımı sikmek için neler vermezdim ki

arkadaşlar merhaba bu hikayesi org için bir hikaye daha yazmıştım bu ikinci hikayem olacak sanrım , ilk hikayeme gerçekten çok yorum geldi kimi olumlu kimi olumsuz ama olsun ben hepsini olumlu görüyor ve ikinci bir anımı sizlere yazıyorum….. Eşim evden çıkarken, “uslu uslu oturun tamam mı?” demiş ve gülmüştü bana ve benle birlike evde bıraktığı kız kardeşini. Ben de, “çok acıttırma içini dışını, ona göre! Geldiğinde bana engel olmayacaksın bu defa da” diye cevaplamıştım karımı kapıdan çıkarken. Geçen hafta sevgilisiyle buluşmaya gittiğinde onun evinde iki erkekle daha birlikte olmuş ve götünün etrafı kızarmış olarak dönmüştü. Bana ancak 22 yıl sonra arkasını veren karım, şimdi yattığı hiçbir erkeğin götünü sikme arzusunu geri çeviremez olmuştu.

Zaten ben de ancak bir sene önce, ilk sevgilisi Serdar!a arkasının bekaretini teslim ettikten birkaç hafta sonra girebilmiştim karımın arkadan içine. Şimdiki sevgilisi Nihat ise karımın da isteğiyle arkadaşlarına da siktiriyordu karımı bir süredir. Evden çıkıp ona gittiği geceler ne kadar çok erkekle sevişmişse vücudu da o kadar çok aşk kokuyor, yaladıkça dudaklarım teninin üzerinde kurumuş olan sevgililerinin menisini ile yapış yapış hale geliyordu. Kılları birbirine yapışmış amının dudaklarının arasından kanalını emmeye başladığımda içinden erkeklerinin pelteleşmiş . belini çılgınca bir zevkle emiyordum, aynı şekilde arkasını da. Baldızımın eşi, yani bacanağım çok kıskanç bir erkek olduğu için yıllardır birbirine kavuşamamış sevgililer gibiydik Nilayla. Birbirimize ne kadar çok arzuladığımızı ikimiz de çok iyi biliyorduk.

Her fırsatta zevkle seyrettiğim bacaklarını ve güzel ayaklarını bana olabildiğince sergilemekten zevk alıyordu o da. Kocası şehir dışına gidince o da ben ablama gidiyorum diyerek bize gelmişti. Eşimin evde olmayacağını kocasından saklayacağımız konusunda sözleşmiştik hemen. Ablasının sevgililerini o da biliyordu. Evli bir kadın olarak kocasından başka erkeklerle yatmanın ne kadar zevk verici bir şey olduğunu kızkardeşine anlatışını sık sık dinlemiştim ben de dolaylı olarak. kızkardeşine kocamla . yat sikiş diyemiyordu doğrudan doğruya, ama benle sevişmesinden kendisinin de mutlu olacağını hissettiriyordu kıza. Kız diyorum ama, baldızım aslında 42 yaşında ve 19 yıldır evli bir kadın.

karım dolgun bir kadın olmasına rağmen baldızım zayıf, ama yine de iri göğüslü ve yapı olarak geniş kalçalı bir kadındır.Karım evden çıktıkta sonra Nilay kendini kanepeye bıraktı ve bacaklarını kaldırıp kanepenin kolluğuna dayadı. Kısa eteği iyice çekilmiş, biçimli bacakları füme çoraplarının içinde tüm güzelliğiyle açılmıştı önümde. Ayakucuna gidip, “içecek bir şey daha ister misin tatlım?” diye sordum ayaklarını hafifce okşayarak. Viski olabilir cevabını alınca içki dolabına yönelip ikimize de bol buzlu birer duble hazırladım. Onunkini başucundaki sehpaya koyup, ayakucuna oturdum ve tekrar ayağını okşamaya başladım, sonra da “sağlığına” diyerek bardağımı kaldırdım. İçkilerimizi yudumlarken Nilay öteki ayağını kaldırıp ayak parmaklarını burnuma yaklaştırdı. Read the rest of this entry »

11
Sep
2010

abim bana masaj yapmak için yanaştı ama hem o hem ben bir süre sonra kendimizi kaybettik

merhaba ben 20 abim 28 yaşındayız anlatacaklarımı biri bana gelip deseki böyle birşeyler yaşayacaksın dikkatli ol gerçekten inanmazdım çünkü ilk düşündüğümde mantıgım almıyor ama işte konu sex olunca abinize bile güvenmeyeceksiniz , olayın yaşandığı ay 2003 un temmuzuydu.yazın yataga genelde çıplak deyilebilecek konumda yatarım.yine öyle bir günde camıda açınca vucudumun    her tarafı tutuldu.hiç bir tarafımı hareket ettiremiyordum.ablama ben bu gün masöre gidecem işe gitmiyecem dedim.oda masöre ne gerek var furkana    desene dedi furkanda abim spor akademi mezunu beden ögretmenligi yapıyor.sonra ablam işe gitti evde abim ve ben kaldık abimde yatakta genelde şort ve bazende üstünde atletle yatar.

o gün oda şortla yalnız yatmış neyse yanına gittim abi belim vucudum tutuldu bana bir masaj yapabilirmisin yoksa masöre randevu verecem dedi.tamam sen yatagında yat yüz üstü geliyorum dedi bende üstümdekileri çıkardım altta yalnızca    slip kilot vardı abim geldi bir şort vardı ondada.sonra yavaş yavaş masaja başladı boyunlarımdan öyle bir rahatlamaya başladımki ellerinin degdigi yer içimi bir tuhaf ediyordu.

abim önümde duruyor ordan ovuyordu ve sikine gözüm takıldı inik halde bile nerdeyse kiloda sıgmıyordu o kadar büyüktü ya bu kalkık olsa ne olur diye düşünüyordum.sonra belime dogru geldi ve bu sefer dib tarafa geçti.yatagın üstüne    çıktı ayaklarımı mamuk gibi yovuruyordu sonra tekrardan belime dogru gelince sikinin kalkmaya başladıgını farkettim.götüme degdikce siki bir tuhaf olmaya başladım resmen kazık gibi olmuştu.

sonra bana sırt üstü dön dedibende döndüm boynumdan başladı ovalamaya sonra yavaşca memelerimin ordan başladı ayaklara kadar    ama kısa geçti.sonra yatagın üstünde oturmamı söyledi oda yataga geldibenim yüzüm ona dönük onun yüzüde bana dönük ben oturur halde o hafiften ayaktaydı.bana yapışıp sırtım belime dogru elleriyle ovalıyordu.a bende hafiften başım aşagıya egikti ve siki o zaman resmen agzımın    içine girecek gibiydi.ama siki öyle bir hal almıştıki resmen patlıyacak gibi. Read the rest of this entry »

28
Aug
2010

halamın sikilme kıvamına gelmiş kocaman götlü koca göğüslü kızı

selam ben ankaradan tolga 18 yaş ı ndayı m…benim taş gibi halamı n kı zı vardı r 20li yaş larda ben bunu her yalnı z yakaladı ğ ı mda gö tü nü ve bacakları nı ellerim ve sesini ç ı karmaz.Yine gü nlerden bir gü n ben bunu ö nce biraz elledim.Daha sonra benm odama geldi napı yosun dedi ben de hiç felan derken bana masaj sö zü n vardı dedim o da ş imdi yapamam dedi tamam o zman ben yapı yı m dedim o da tamam dedi.bu benim yatağ a uzandı bende masaja baş ladı m tabi ben bir yandan da dayamaya ç alı ş ı yorum bir cesaretle gö tü nü n ü stü ne ç ı ktı mve orda maasaja devamettim bi ara ü zerine yattı m o da yeter bu kadar fln dedi ama ben bı rakı rmı yı m.ibraz daha dayadı ktan sonra yeter mi dedim tamam dedi.bende bacakları na da yapı yı mmı dedim burun kı vı rdı ama ben yapmaya baş lamı ş tı m ü stü ne ince bi eş ofman vardı .ben yavaş yavaş elimi eş ofmanı n altı ndan yukarı ya doğ ru ç ı karmaya baş ladı m ve tam o gö tü yle bacakları nı birleş tiğ i yeri ovmaya baş ladı m sö zde ama nası l mı ncı klı yorum.daha sonra huylanı yorum yeter dedi bende mecburen bı raktı m.daha sonra bı rakmak istemedim gittim yanı na yattı mbi elimle gö tü nü mı ncı klı yorum bi elimle gö ğ sü ne ulaş maya ç alı ş ı yorum…O da sen napı yosun dedi masajj dedim hı mm bak sen demesiyle dudakları ma yapı ş ması bir oldu.bende nası l emiyorum dudakları nı anlatamam.daha sonra bodysinin ü stü nden gö ğ sü nü ellemeye baş ladı m bir yandan da soyuyorum.tamamen soyduğ umda bacakları nı yalı yordum.tamamen soyduğ umu farkedince hadi durma artı k yeter hadi aş kı m diye inliyodu. Read the rest of this entry »

04
Aug
2010

annemle aramızda yaşanan ateşli dakikalar

annemden bahsedeyim ö ncelikle yuvarlak hatlara sahip tombul birkadı ndı r en ilginç yanı normal kilot kulanmaması dı r kilot yerine kilotlu ç orapları n ç orap kı sı mları nı kesip kalan kilot kı sı mları nı kulanması buda bana soyunup giyinirken iri kalç aları nı setetme imkanı veriyor gö rü ntü sü ç ok tahrik edici neyse hikayemize geç elim.annem ç alı ş an bir bayandı ve hersabah kalkar iş e gitmek iç in hazı rlanı rdı babam ise ondan daha erken ç ı kardı yokluktan tekbir odada kı ş ları soba yandı gı ndanaynı odada yatardı k ben annemle babam ise ç ekyata yazları diyer odaları kulanmazdı k hep aynı odayı kulanı rdı k.sabahları iş egitmek iç in giyinirken beni uyuyor sanı yordu ben ise uyanı r onu izlerdim ş alvarı nı ç ı karı r o nee muhteş em kalç alar ç orapla bir bü tü n olmuş en gü zel gü nler ise onuda ç ı karı p deyiş tirmesi ozaman birkaç sanı yede amı nı gö rebiliyordum tertemiz kı lsı z etli kapaklı bir amı vardı etegini giyer diz kapakları nı n ü zerine kadar olan ten rengi ç orapları nı da ç ekerdi antosunu giyip baş ı nı balayı p ü zerimi ö rtü p giderdi o gitikten sonra ben kendimle oynar ç ı kardı gı iç ç amaş ı rları nı koklar penisime sü rerdim akş am olup eve geldimi bitkinbi halde evin iş lerini yapar bir an ö nce yatmaya bakardı beraber yatı gı mı z iç in yorgunluktan uykusu ç ok agı r oluyor hertarafı nı okş uyordum saatlerce bir iki kere cesaret edip ş alvarı ndan iç eri elimi sokup amı na uaş tı m uaynı p toparland amma biey yokmuş gibi dö nü p uyudu.zaanla ona olan ilgimi fark eti ve birkaç defa sü dyensiz yatı p gö gü slerimi yalamama izin verdi amma asla bu konuda konuş ulmadı hep uyuyor numarası yaptı ve hiç sesini ç ı karmadı bir defada amı na parmagı mı soktum amma korkup Read the rest of this entry »

04
Aug
2010

halamın kızını bir amından bir götünden siktim

slm ben bahadır 17 yaşındayım 1.80 boyunda 73 kiloyum.size gerçek olan bu hikayemi anlatacağım.bu olay geçen yaz başımdan geçti.halamın kızı funda 24 yaşında ve dul.eşinden yeni ayrılmştı.yaz olduğu için memlekete gittik.birkaç gün köyde kaldıktan sonra halamlara gittik.benim aklımda hep fundayı sikmek vardı.1.70 boyunda hafif kilolu meme ve götü muhteşemdir.birgün babamlar gezmeye gitti.ben gitmeyeceğimi hasta olduğumu söyledim.çünkü fundada gitmiyordu.neyse gittiler.başbaşa kaldık.tv izledik biraz.son konuşmaya başladık.sevgilin var mı dedi.ayrıldığımı söyledim.en sonunda konu sexe geldi.milli oldun mu dedi.hemde kaç kere dedim.bana hala bakire olduğunu söyledi.inanamadım.kocasından bu yüzden ayrılmış.bozdursana bakireliğini dedim.kime bozdurayım dedi.ben bozarım dedim.olmaz akrabayız dedim.yabancıya gitme dedim.ikna etmiştim sonunda.yatağa geçtik.soyunduk .ama canı sevişmek istemiyordu.zorla seviştim bir süre .sonra yalamaya başladım 1 saat yaladım Read the rest of this entry »

03
Jun
2010

beklediğim gün geldi,ablam artık benim karım gibi

selam ben istanbul dan berkay size yaklasık 2 ay önce basımdan geçen bir olayı anlatmak istedim artık kendimi tutamıcam saklaya saklaya heryerim sivilce doldu ben 17 yasında bi gencim 12 yasımdan beri ablama ilgi duyarımdilay 19 yasnda suanaslında aramız çok iyidir yani kardeş gibi kardeşizdir ama iş cinselliğe gelince ister istemez kendimi tutamıyorum genelde ablam soyunup giyinirken falan uzaktanda olsa onu izlerim gerçekten güzel bi vücuda sahip nese daha fazla uzatmaım bi gün beraber tv izlioruz annemler fln yattı ablamla ben kaldık tatil günüdü ben çekyatı açalım beraber izleriz hem üşümeyiz dedim ablamda tamam dedi zaten üşümüştüm dedi ben biraz kalıplı oldugum icin ablam göremeyeceği için önde yatmıstı bende hemen Read the rest of this entry »

03
Jun
2010

öz ablamı sonunda sikebildim

slm ben 28 yaşındayım ablamda 37 hemen hikayeme geçicem ablam bikaç sene önce eşinden boşanıp bizim yanımıza taşındı evde annem babam ben ve ablam yaşıyoruz sürekli ensest hikaye sitelerindeki hikayeleri okurum buda bende ablamı sikme isteği uyandırdı ama tek sorun onu ikna etmekti evdeyken genelde şortla dolaşırım ablamın ilgisini çekmek için sikimi kaldırır evde öyle dolaşırdım kocaman olmuş sikim şortumun altından belli oluyordu ama ablam her defasında görmezden geliyordu günler böyle geçip gitti birgün bizimkiler bi düğün için memlekete gittiler bense ablamın dikkatini çekmek için aynı hareketlere devam ediyordum ama ablamda tık yoktu acaba yarrak yemek ilgisini çekmiyormuydu yoksa kardeş olduğumuzdanmı böyle yapıyodu neyse Read the rest of this entry »

03
Jun
2010

ablam sarhoştu ve abimle beraber siktik

slm bundan 3 ay önce ablamlara oturmaya gitmiştik abimle eniştem köyde oldu için ablam yanlız kalmasın diye yanına gittik abimle akşam olunca bir şişe rakı bitirdik kaflar güzeldi ben dusa girdim kendime geldim ablamda ablam çok içmiti ne sölesem duymuyordu ben yatıyorum dadim duymadı yandaki yata yatım abimle banyodadı 15 dakika sonra abim çıktı ben uyuyordum uykum ağır oldu için tek abim çıktını hatılyorum abim geldi ablamı sesledin ben uyandım ama uyuyor numarsı yaptım bakim abim ablamı nasıl kaldırcak diye baktım abim sesledi duymadı bende merak etim nasıl yatırcak yerine diye ablamı kucanı aldı yatak odasına götürdü bende peşinden gitim komik bişi olcakmı diye abim yatıtdı yattırken abla duyuyormusun beni dedi ablamdan ses yok abla dedi bu fırsat birdaha gelmededi ablam içkili oldu için sızmıştı abim bunu fırsat bilim ablamı soydu kamaryı aldı aynın önüne koyudu yatan tam karsındadı ev karanlık oldu için beni görmüyorum ablamı soydun ablamı kilodunu çıkardı südüyenide çıkardı kendisinde biçamasını çıkardı soyunmaya başladı yanın uzandı abim kendi kendine ablamla konusyordu seni sikicem şimdi dedi bur yarama pezatifi çıkartim aya kaldı çüzdandan pezatif baktı evde kalmış Read the rest of this entry »

03
Jun
2010

ablamı fırsat buldukça sikiyoruz artık

slm ben uğur sizbe abilerimle koçasından kısır oldu için boşanan ablamısı nasıl siktimizi anlatacam yaklasın 1 hafta önce abimlerim sercanla selçuk abileri yazla gidelim bir hafta tatil yapıp geliriz diyince ablam ben sercan abaim ve selçuk abimle antalyaya gitti deniz girdik akşam olunca abbi sercan 9 tane bir vide vaotka almış geliyordu abim gelince bizde havuzdan tapalandık yazla döndük eve gelince biraları içmaye başladık hepmiz içerken ablam vorka içiyoru abim ablamı votkasını fazla kaçırmış ben 4 bira biridim kafalar güzel olmuştu ablam 3 votkadan sonra kızmıştı abilerimde sarhoştu Read the rest of this entry »

03
Jun
2010

kendimi öz oğluma sundum

Hikayeye Başamadan Önce Sadece bu hikayenin gerçek fakat isimerin yalan oldugunu söliyebilrim.Bu Arada Kendimim Anlatayım 39 Yaşında irir memeli koca götlü bi kadınım Sexse bayılrım oğlum cenk 18 yaşında VE fiziki olmak üzere çok Etkiliyicidir Ben eski kocamdan Ayrıdıktan SOnra Hiç Yarrak Yemedim Hep Kendimi Tatmin Etmeye ÇÇalışıordum Ama hepsi Bi yre Kadar Bir an YTarrak YEmek İStiodum ama nasıl yaşadığımız mah. küçük oldugu için hemen adım çıkardı onun için oğlum aklıma geldi onunla hiç bişeyimizi gizli yapmayız hatta 31 çektiğindede onu kaç kez yakaladım ama siki 15-16 cm arası bişeydi bir gün odamada üstümü tam çıkarıken oğlum Read the rest of this entry »

03
Jun
2010
Dost Siteler
porn video
porno
porno izle